Metropol Auktioner - HANS J WEGNER Y-stolen för Carl Hansen & Son, Danmark. Nr 8306 på månadskvalitén den 26 oktober #hansjwegner #auktion #ystolen | Facebook
HANS J WEGNER, stol "CH30", Carl Hansen & Søn, Danmark, 1950-60-tal. - Bukowskis | Stolar, Möbler, Auktion
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
HANS J WEGNER. Stol, "Bachelor´s Chair" eller "Jakkens hvile", PP Möbler. | Stolar, Möbler, Inredning
HANS J WEGNER. "CH 29/Savbukkestolen", stol, Carl Hansen & Son, Danmark. i 2023 | Stolar, Auktion, Danmark
Stolar, 6 st, Hans J Wegner (1914-2007), Danmark. "CH24, Y-stolen", Carl Hansen & Søn, Danmark, slitage på en stol. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -